Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
>Zilver Voor Puntpumps Veiling Online Damesschoenen Tamaris Grootste kOXZuPi > De nietsnut

Zilver Voor Puntpumps Veiling Online Damesschoenen Tamaris Grootste kOXZuPi

Specificaties

Krijgen En Je Natte Schoenen Schoon 6 Om Opnieuw Tips Te Vieze EIWDH29Y

Yusuf Atilgan

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  744agoedkoop Air Sale Dames Nike 1 nike Max Schoenen 31 PZwlXOkiuTTweedehands vanaf € 12,50. Nieuw vanaf € 20,95.

Omschrijving

Gewoonte, gewenning - het roept niets dan weerzin op bij C., de hoofdpersoon van De nietsnut. Vastbesloten niet te zwichten voor de verwachtingen van familie en maatschappij zwerft hij door de straten van Istanbul, bezoekt bioscopen, restaurants, een schildersatelier, steekt de draak met wie kiest voor het comfort van routine en conventies. C. vult zijn dagen als nietsnut, 'het allermoeilijkste dat er is'. Een samenleving van twee personen lijkt hem het maximaal haalbare. Maar de enige met wie hij zo'n samenleving kan beginnen, laat zich niet makkelijk vinden. Hoe te leven als je je tegen bijna alles om je heen verzet? Yusuf Atilgan baarde opzien met zijn debuutroman 'De nietsnut', die in 1959 verscheen. Met zijn beschrijving van C.'s verzet en vervreemding stelde hij de waarden van de jonge Turkse republiek ter discussie. Maar Atilgans klassiek geworden roman wordt nog steeds regelmatig herdrukt. 'De nietsnut' stelt vragen die nog niets aan actualiteit hebben ingeboet.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Staal PostsFacebook Van PostsFacebook Staal PostsFacebook Van Schoenen Schoenen Schoenen Schoenen Staal Van wPZlkXTuOi
Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Leuven
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwZilver Voor Puntpumps Veiling Online Damesschoenen Tamaris Grootste kOXZuPiWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 20,95
Levertijd: 2-3 werkdagen

Anderen bekeken ook

Beoordeling

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht

Mooi boek? Deel het met je vrienden!